Gotowe spółki

Chciałbyś założyć własną spółkę, ale wciąż brakuje Ci czasu lub odwagi na wykonanie tego kroku ?

Mam dla Ciebie propozycję, którą jest zakup gotowej spółki.

Opcja ta to bardzo prosty, wygodny i szybki sposób na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Dlaczego prosty ? Nie interesuje Cię nic prócz określenia rodzaju działalności, jaką chciałbyś prowadzić, a następnie podpisania umowy. Dlaczego wygodny ? Dlatego, że istnieją firmy, które się tym zajmują zawodowo. Nie musisz martwić się, że nie wiesz co kupujesz. Specjaliści znajdą spółkę, która doskonale „wstrzeli się” w Twoje oczekiwania. Możesz być pewien, że wszystko będzie w porządku. Czemu szybka ? Bieganie od urzędu do urzędu, uzupełnianie formularzy oraz kompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów przeważnie trwa kilka tygodni. Do tego dochodzi stres, nerwy, zmęczenie… Po co to wszystko ? Niepotrzebnie, skoro masz taką opcję, jak zakup gotowej spółki.

Gotowe spółki zostały stworzone z myślą o osobach takich, jak Ty – osób z pasją, ambicjami i chęcią samorealizacji, które nie potrafią „usiedzieć” na miejscu, ponieważ robienie czegoś, co pozwala im się spełniać, jest dla nich pewnego rodzaju paliwem, pozwalającym funkcjonować.

Na czym polega idea gotowych spółek ?

Krótko pisząc – kupujesz spółkę i następnego dnia już rozpoczynasz działalność. W sumie to zaznaczone zdanie określa całą istotę gotowych spółek. Wszystkie kwestie, począwszy od tego, że jest ona zarejestrowana i posiada numery takie, jak KRS, NIP, REGON, VAT oraz VAT-UE, poprzez posiadaną pełną dokumentację księgową, potwierdzenie o braku zobowiązań, aż po wprowadzony kapitał zakładowy, są załatwiane przez profesjonalne firmy.

Obecnie na polskim rynku, nowe firmy powstają, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Nic więc dziwnego, że gospodarka powoli zaczyna się rozwijać. Myślę, że właśnie też z tego powodu powstają różnego rodzaju ułatwienia w zakładaniu firm. Każdy z nas w swoim życiu chciałby realizować swoje pasje, marzenia i ambicje. Jeśli tylko jest taka szansa, to dlaczego z niej nie skorzystać ? Głupotą byłoby zmarnowanie takiej szansy.